Máte chuť zapojit se aktivně do činnosti pobočky?

Milí členové středočeské pobočky ČSO, provozujete jakoukoli ornitologickou aktivitu (vycházky, kroužek pro děti, kroužkování, monitoring, apod.) – pravidelnou i občasnou? Dejte nám o sobě vědět! Hledáme nadšence, kteří s námi budou rozvíjet činnosti pobočky. Nejste to právě vy?

Proč bude dobré, abychom o sobě věděli?

Abychom se mohli propojit mezi sebou, bude cenné vědět, kdo se čemu věnuje a kde. Pokud o sobě dáte vědět, individuálně se s vámi spojíme a domluvíme se, zda a jakým způsobem se s vámi mohou jiní zájemci o ornitologii spojit. Můžeme o vaší činnosti informovat prostřednictvím našich webových stránek nebo vás můžeme přímo propojit s lidmi z vašeho okolí, kteří se do vaší činnosti mohou zapojit a pomáhat vám. A nebojte se, pokud budete chtít zůstat nadále v utajení, nebudeme vaši činnost sdílet s kýmkoli jiným.

Jaké aktivity máme na mysli?

Je to jakákoli, i zcela amatérská činnost, která pomáhá k výzkumu, ochraně, vzdělávání nebo popularizaci ornitologie. Například pořádání vycházek, monitoring ptáků, vyvěšování budek, ornitologický kroužek/spolek (včetně zcela neformálních skupin, kdy třeba jen občas vyrazíte na společný výlet), kroužkování, akce pro děti, akce pro veřejnost, atd.

Pokud jste zatím s vlastní aktivitou nezačali, budeme rádi i za projevení zájmu, do čeho byste se rádi zapojili. Budeme se snažit, aby činnost pobočky byla různorodá a každý člen si mohl najít to své. Po sestavení pracovních skupin se pak budete moci zapojit do jejich činnosti.

Po vyplnění formuláře se každému zájemci o zapojení individuálně ozveme a domluvíme se, jaká forma spolupráce či komunikace by vám vyhovovala. Nemusíte se tedy bát, že bychom cokoli sdíleli na webu bez vašeho souhlasu.

Dotazník pro členy vyplňte zde.

Prosíme o vyplnění do 17. července 2024.

Za vyplnění dotazníku předem děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Pokud ještě nejste členy pobočky, rádi vás v našich řadách uvítáme – před vyplněním dotazníku se prosím přihlaste ke členství podle návodu.

Za pobočku 

Ondra Kulhánek 
Přejít nahoru